Aleš a Irena Kubicovi
Kamenná Horka 15, Krásná Lípa
info@cottage.cz

Ubytování & Wellness & Jóga & Půjčovna & Výlety v Českém Švýcarsku

Penzion KVILDA

Představte si místo, kde Šumavská příroda doslova šepotá pohádku, kde dýcháte nejčistší vzduch a vy cítíte, jak se vaše tělo naplňuje energií. Vítejte v Penzionu Kvilda Luční!

Náš apartmánový penzion se nachází v srdci Šumavy, na Kvildě, v nadmořské výšce 1050 m, v jedné z nejkrásnějších a nejklidnějších oblastí České republiky. Obklopen nekonečnými lesy a půvabnými loukami, je skutečným rájem pro milovníky přírody.

Proč byste měli zvolit právě náš penzion? Máme vše, co hledáte! Nabízíme moderní, čisté a útulné apartmány, ve kterých se budete cítit jako doma. Každý má plně vybavenou kuchyňskou linku, mikrovlnku, velké apartmány mají troubu, třeba na vánoční pečení. K dispozici je Wifi, velká televize, kolárna, lyžárna, vlastní koupelna s WC. Ráno se probudíte s výhledem na nádhernou šumavskou krajinu a nasnídáte se v místní vyhlášené Kvildské pekárně.

A co teprve aktivity? Penzion Kvilda Luční je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku, běžecké lyžování a mnoho dalších outdoorových aktivit. V okolí najdete mnoho turistických cílů, mezi nejznámější patří prameny Vltavy, hraniční pásmo a želená opona na Bučině, Chalupská slať, nejstudenější místo v ČR Jezerní slať, Knížecí Pláně, vlčí výběhy v Srní, jelení a rysí obora na Kvildě, hřebenové tůry na Třísloličník, Plechyý a Luzný s výhledem na Alpy a mnohé další. Po dni stráveném v přírodě můžete relaxovat nebo si na ohni upéct špekáčky, či připravit večeři na grilu u venkovního posezení. K dispozici Vám budou mnohé místní restaurace, pekárna, kavárna a cukrárna, nakoupit si můžete v místní zásobené samoobsluze. A když bude pršet, projděte si třeba místní muzeum nebo infocentrum Národního parku Šumava s expozicí.

Nečekejte, rezervujte si u nás ještě dnes ubytování, Kvilda Luční Vás čeká a zažijte dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete!

www.penzionkvilda.cz