Aleš a Irena Kubicovi
Kamenná Horka 15, Krásná Lípa
info@cottage.cz

Ubytování & Wellness & Jóga & Půjčovna & Výlety v Českém Švýcarsku

O nás z Českého Švýcarska

Vize Bohemian COTTAGE
Vytváříme místo, které je svou jedinečnou atmosférou příležitostí k odpočinku, k obnově sil, vzniku  dobrých myšlenek a nových vizí. Místo proplétající se s okolní překrásnou krajinou, která se vlní a proměňuje stejně jako náš vnitřní svět. Toto je naše vlastní zkušenost a zážitek s místem, na které vás zveme. Věříme, že příroda ovlivňuje nás a naše vnitřní nastavení skrze světlo, krajinu a nekonečné množství barev a vůní…

Irena očima svého muže:
Je výjimečná žena, která dokáže cokoliv! Krásně se směje, má otevřené srdce, voní z ní příjemná energie, umí usmiřovat, je přátelská, vnímavá a podporující… ale pozor! Když se mnou v něčem nesouhlasí, nenechá na mě nit suchou! Moje žena se dívá na svět s nadhledem, umí vidět krásno, má smysl pro estetiku, píše básně a zabývá se jógu, jejíž principy překládá potřebám dnešního člověka. Je múzou, energií a inspirací Bohemian Cottage.

Aleš očima své ženy:
Je vynikající průvodce po Národním parku České Švýcarsko. Svým osobitým vtipem a smyslem pro detail dokáže za každého počasí vykouzlit skvělý výletový zážitek. Je instruktorem nordic walking, výborným bruslařem a lyžařem. Má rád přírodu, cestování, sport, saunu, pivo a kávu v místní kavárně Atelier. Místo posilovny seká dřevo a vzhlíží k lidem, kteří drží slovo a jsou otevření dialogu. Názorově je velmi upřímný, někdy až moc:-), z čehož plynou nejenom výhody! Aleše si vážím jako muže, je skvělý táta našich dětí a stavební kámen Bohemian Cottage.

Adresa:

Aleš Kubica a Irena Kubicová
Bohemian COTTAGE
Kamenná Horka 15
Krásná Lípa 40746
MT: +420 736 224 222
email: info@cottage.cz
Otevírací doba: Po-Ne 8-20

Jak se k nám dostanete?
Z Prahy do 2 hodin autem. Pohodlně přes dálnici R35 Liberec a pak směr Děčín po silnici 13 za Cvikovem po silnici 9 směr Rumburk, Krásná Lípa
Kratší (co se týče kilometrů), ale klikatější cesta vede po dálnici D8 s odbočkou na Mělník a přes Českou Lípu, nebo s odbočkou na Roudnici n/L a směr Česká Kamenice, Krásná Lípa.

Z Krásné Lípy, Křinické náměstí k nám vede pěší žlutá turistická značka (1,5 km směr Kamenná Horka). Autem se držte směr obec Doubice a než opustíte Krásnou Lípu, musíte odbočit z hlavní silnice vpravo na Kamennou Horku. Sledujte naše informační cedule a jeďte pořád rovně po ulici Wolkerova.