Aleš a Irena Kubicovi
Kamenná Horka 15, Krásná Lípa
info@cottage.cz

Ubytování & Wellness & Jóga & Půjčovna & Výlety v Českém Švýcarsku

Výlety s průvodcem

Zorganizujeme individuální výlet  s programem v Českém Švýcarsku, Lužických horách na vaše přání.

Jste firma a potřebujete provětrat hlavy vašich zaměstnanců?

Jste jógová skupina? Chcete pozdravit slunce při východu?  

Jste tým přátel a jezdíte rádi nahoru a dolů na kole? 

Jste pár a chcete překvapit druhého partnera neobvyklým dárkem?

…. a další příklad:

Napsal mi pan Martin, že přijedou se skupinou 20-ti kamarádů ve věku (35 až 60 let) do Českého Švýcarska a jejich cílem je zážitkový den plný překvapení. Jen on bude seznámen s průběhem celodenního výletu. Navrhl jsem, pro pravé Moraváky s placatkou v kapse, pěší výlet přes Dolský Mlýn na Růžový vrch. Obědvali jsme v golfovém areálu Janov, kvalita jídla a obsluhy zaručena, ceny přijatelné a zpět jsme jeli na koloběžkách.

Jak výlet dopadl?

Vyrazili jsme ráno v 9 hodin z Vysoké Lípy směrem na „Dolák“. Po cestě probíhalo tipování různě záludných otázek typu: „Mohou se v národním parku sbírat houby? Jak rychle vyběhnete na Růžák? . Po zdolání Růžového vrchu, jsme pohodovým tempem došli na oběd do klidné restaurace v golfovém klubu Janov. Pak přišlo překvapení v podobě základního kurzu hry golfu. Moraváci odpalovali stejně jako vypalují slivovici, takže na výbornou. Následovala odpolední káva a přišel čas na koloběžky. Vyrazili jsme přes Srbskou Kamenici do Jetřichovic. Každý dle svého tempa. Na pomalejší jednonožce jsme čekali na příhodných místech.

Sečteno, podtrženo. Zážitek, který stojí za to, lze vymyslet a zorganizovat v Českém Švýcarsku pro jakoukoliv skupinu s jakýmkoliv zájmem. Skupina se baví, užívá si den a průvodce nejen povídá o přírodě a cestování, ale i koordinuje služby. Záruka spokojenosti je reference: „Krása a vděk“

Přejete si uspořádat výlet, zájezd, zážitek pro skupinu v Národním parku České Švýcarsko?

Napište, zavolejte:

info@cottage.cz, +420 736 224 222 

Další reference na TripAdvisor


Published on: 2.3.2020  -  Filed under: Výlety s průvodcem, Zážitky  -  Tagged: