Aleš a Irena Kubicovi
Kamenná Horka 15, Krásná Lípa
info@cottage.cz

Ubytování & Wellness & Jóga & Půjčovna & Výlety v Českém Švýcarsku

Červnová krása, čas na pivo…ňky

Červnová krása, čas na pivo…ňky, poslední prázdninové termíny a nové služby pro firmy a týmy…
Milí hosté, přátelé,právě je po bouřce, země se napila a všude zase zpívají ptáci. Víte, že zpěv ptáků působí i na lidské podvědomí velmi pozitivně? Navozuje pocit bezpečí. A když jsme v bezpečí, můžeme se uvolnit. U nás pod trámovím letos hnízdí sýkorky, na poli se prochází čáp, nabídka k mindfullness jako na zavolání. Ne nadarmo si v dnešním světě můžete koupit budky s nahrávkami ptačího zpěvu, můžete ho poslouchat i ve veřejných budovách, halách, naposledy jsem si toho všimla na letišti. Existuje také aplikace, která zvuk pochytá a určí, o jakého pěvce se jedná. V tom tedy opravdu máme mezery.
Last minute pro letní prázdniny
01.07 – 05.07
volná celá chalupa  i jednotlivé apartmány na pár dní
24.08 – 01.09 
volné jednotlivé apartmány na pár dníMožnost rezervace zde
Mít výhled, to je u nás z každého okna jistota krásy
A taky je čas na … pivo …ňky
Ty, které najdete na zahradě penzionu, jsme si přivezli ze zahrady naší babičky a dědy. Každý rok nám je připomínají.
Nový pobytový balíček pro firmy
Ikigai a jóga teambuildingumíme ho ušít na mírusebe a týmově rozvojové workshopy s Jitkou Tůmovoujógové lekce s Irenou Kubicovoupěší túra, cyklovýlet nebo nordic walking s Alešem Kubicoukomfortní ubytováníwellnessdomácí lahodná strava
A k tomu tedy umíme zapnout (i vypnout) wi-fi. Pomyslný knoflík on/off držíte vy. Je to dobrá zpráva jak pro firmy a týmy, tak i pro digitální nomády a tvůrce, kteří v online světě pracují a chtěli by naše místo využít pro inspiraci, koncentrovanou práci a klidovou zónu.
Naše kuchyně
Naše kuchyně se již provařila hostováním kurzů vaření určené veřejnosti. Chystáme podzimní termíny. Zůstaňte ve spojení.
Víte, že …
Víte, že nedaleká Česká Kamenice má nový orloj? Vznikl pod rukama sklářským mistrům ve spojení s Umělecko-průmyslovou školou sklářskou v Kamenickém Šenově.
A Správa národního parku České Švýcarsko otevřela novou naučnou stezku v Kyjově u Krásné Lípy. Stačí seběhnout kopec a jste ve skalách. 
Zdravíme vás srdečně z naší kamenné zídky na Kamenné Horce a chytejte dobře všechny příležitosti vidět červnovou krásu všude kolem. Irena a Aleš Kubicovi

Published on: 28.5.2024  -  Filed under: Blog  -  Tagged: