Aleš a Irena Kubicovi
Kamenná Horka 15, Krásná Lípa
info@cottage.cz

Accommodations & Wellness & Yoga & Rental & Trips

Scooters

Vyzvednutí na adrese: Kamenná Horka 110, Krásná Lípa

Cena: 350/ks/den

Popis:
Chcete vyzkoušet koloběžky v Českém Švýcarsku? Nechcete jet na kole ani pěšky, půjčíme vám koloběžky. Naše koloběžky jsou vhodné pro dospělé a starší děti. K dispozici k zapůjčení 2-4 ks.

Nabízíme koloběžka s nášlapnou deskou vybavenou novým pružícím systémem RBS (Resilient Board System). Koloběžka je hojně používána pro jízdu v terénu, je tudíž vhodna pro cyklostezky v Národoním parku České Švýcarsko.  Nastavíme vám  správnou volbou výšky nášlapné desky podle skutečné hmotnosti uživatele a podle povahy terénu. Kvalitní brzdový systém V-Brake je zárukou bezpečné jízdy. Koloběžku snadno složíte z celkové délky 153 cm na 107 cm jednoduchým odmontováním rychloupínáků na kolech. Váha: 8,9 kg. Maximální nosnost: 110 kg.

Pro menší děti 4-8 let máme

Picked up at: Kamenna Horka 110, Krasna Lipa

Price: 350/ks / den

Description:
To try out scooters in the Czech Switzerland? You do not want to go by bike or on foot, you lend scooters. our tooloběžky are suitable for adults and older children. Available for hire 2-4 ks.

We scooter with a new tread plate equipped with a spring system RBS (Resilient Board System). Scooter is widely used for off-road driving, It is therefore appropriate for bike trails in Národoním Park Czech Switzerland.  We set the right choice height of the tread plate according to the actual weight of the user and the nature of the terrain. The high-quality V-Brake system guarantees safe driving. You can easily fold the scooter out of the total length 153 cm 107 cm by simply removing the quick-release fasteners on the wheels. Weight: 8,9 kg. maximum load capacity: 110 kg.

For smaller children 4-8 zapukčení years we have blue or pink scooter.

I recommend these toursCzech Switzerland scooter.

Reservation:
call +420 736 224 222, write info@cottage.cz


Published on: 18.1.2024  -  Filed under: Uncategorized